con infoinfo@hdz-grude.org          con tel+387 39  662  064

.

HDZ BiH  Mladež HDZ BiH  Mladež HDZ BiH

billboardi obljetnica

Gostiju on-line

Imamo 163 gosta i 2 člana online

stranicaweb

Pristupnica

clanstvo hdz

Logo Klub utemeljitelja res 3

 

 

 

Drage stranačke prijateljice i prijatelji,

povodom 31. obljetnice utemeljenja HDZ-a BiH svim našim članovima i simpatizerima želimo uputiti iskrene čestitke.

Upravo danas, na 31. obljetnicu utemeljenja HDZ-a BiH, prisjećamo se početaka kada je HDZ BiH bio pokret koji je objedinio hrvatski puk u BiH, ali ujedno iskazujemo spremnost na nove izazove koji su pred nama u rješavanju hrvatskog pitanja u BiH.

Vjerujemo kako odgovor na hrvatsko pitanje u BiH možemo pronaći u okvirima slobode, dijaloga i humanizma, poštivanja ljudskih vrijednosti i vrlina, te našeg povijesnog, duhovnog, političkog, gospodarskog i društvenog integriteta.

U našoj političkoj borbi trebamo ustrajati na protivljenju diskriminacije Hrvata u političkom životu BiH kroz ustavne promjene i donošenje izmjena Izbornog zakona BiH koje će Hrvate dovesti u ravnopravan položaj da sami odlučuju o sebi, kao druga dva naroda u BiH.

Uz želju da svi skupa u ovim izazovnim vremenima ostvarimo naša nastojanja, svima vama, našim članovima i simpatizerima čestitamo 31. obljetnicu utemeljenja HDZ-a BiH.

 

KLUB UTEMELJITELJA HDZ-a BiH

Kontakt

HDZ BiH Grude
Ulica Republike Hrvatske bb
88340 Grude
info@hdz-grude.org
+38739 / 662 - 064
Uredovno vrijeme: pon-pet od 09 do 14 h